До молодіжної програми долучилися студенти МЕГУ

Молодіжна програма Державотворець. Рівне стартувала в регіоні. До вивчення особливостей роботи місцевих органів влади долучилися троє студентів Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем`янчука – студентка 2-го курсу факультету журналістики Юлія Савчук, студентка 2-го курсу економічного факультету Лілія Шеверда та студент 2-го курсу магістратури економічного факультету Максим Волович.

Впродовж тижня майбутні державотворці в загальному ознайомлюватимуться із особливостями функціонування виконавчої гілки влади в області. Після цього на них чекає стажування в департаментах та управліннях Рівненської ОДА.