МЕГУ – вибір сучасного абітурієнта! МЕГУ – твій найкращий вибір! МЕГУ – це більше ніж університет! МЕГУ – найкращі умови для навчання та розвитку! МЕГУ – розвиваємося для тебе! МЕГУ – це вибір лідерів! МЕГУ – твій шлях в майбутнє! МЕГУ – якість освіти, визнана країною і світом! МЕГУ: наші рейтинги – наші студенти! МЕГУ – освітній бренд, визнаний абітурієнтом!

До молодіжної програми долучилися студенти МЕГУ

Молодіжна програма Державотворець. Рівне стартувала в регіоні. До вивчення особливостей роботи місцевих органів влади долучилися троє студентів Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем`янчука – студентка 2-го курсу факультету журналістики Юлія Савчук, студентка 2-го курсу економічного факультету Лілія Шеверда та студент 2-го курсу магістратури економічного факультету Максим Волович.

Впродовж тижня майбутні державотворці в загальному ознайомлюватимуться із особливостями функціонування виконавчої гілки влади в області. Після цього на них чекає стажування в департаментах та управліннях Рівненської ОДА.

YouTube