До навчання та обміну досвідом у рамках проекту DESTIN долучилася робоча група МЕГУ

Реалізація проекту «Journalism Education for Democracy in Ukraine: Developing Standards, Integrity and Professionalism (Журналістська освіта задля демократії в Україні: розробка стандартів, доброчесність та професірналізм» (DESTIN) продовжується у Міжнарожному економіко-гуманітарному університеті імені академіка Степана Дем`янчука.

Цього разу робоча група працювала у польському місті Познань, а саме в Університеті Адама Міцкевича. Впродовж цілого тижня робоча група у складі декана факультету журналістики МЕГУ, доктора наук із соціальних комунікацій, професора Ольги Мітчук, першого проректора університету, доктора юридичних наук, професора кафедри кримінального права і правосуддя Віталія Дем’янчука та кандидата наук із соціальних комунікацій, доцента кафедри теорії та методики журналістської творчості Андрія Смуся разом із колегами з інших ВЗО працювала над новими стандартами навчання журналізму в час рідної сучасності.

На факультеті політичних наук та журналістики університету Адама Міцкевича провели час із користю на оксфордських дебатах, зустрічах із редакторами, обговореннях навчальних програм та конференціях.