До перегляду фестивального фільму долучилися студенти факультету журналістики МЕГУ

Cтуденти факультету журналістики долучилися до перегляду фестивального фільму «Bellingcat: Правда в світі постправди».

Його представила у Міжнародному економіко-гуманітарному університеті імені академіка Степана Дем`янчука Тетяна Кушнірук, випускниця нашого закладу, яка нині працює проектним менеджером у Рівненській обласній громадській організації «Комітет виборців України».

В рамках 16-ого Мандрівного міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA у Рівненській області студенти МЕГУ отримали унікальну можливість дізнатися про широкі можливості проводити журналістські розслідування нетрадиційними методами, залучаючи лише відкриті джерела інформації. У відкритому доступі стрічки немає, тим цінніша зустріч для майбутніх майстрів пера.