МЕГУ – вибір сучасного абітурієнта! МЕГУ – твій найкращий вибір! МЕГУ – це більше ніж університет! МЕГУ – найкращі умови для навчання та розвитку! МЕГУ – розвиваємося для тебе! МЕГУ – це вибір лідерів! МЕГУ – твій шлях в майбутнє! МЕГУ – якість освіти, визнана країною і світом! МЕГУ: наші рейтинги – наші студенти! МЕГУ – освітній бренд, визнаний абітурієнтом!

Доступний університет

ПВНЗ «Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем’янчука» забезпечує доступність навчальних приміщень для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення.

Вхід до приміщення Університету (корпус №1  вул. Степана Дем’янчука, 4) обладнаний з урахуванням державних будівельних норм стаціонарними пандусами і кнопкою виклику, а також табличками з відповідною інформацією про пандус, напрямок руху.

Також, в Університеті забезпечено безперешкодний доступ до аудиторій, які знаходяться на першому поверсі. Прийом громадян також здійснюється на першому поверсі.

Положення

Положення Про порядок супроводу (надання допомоги) осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення в ПВНЗ «Міжнародний  економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем’янчука»
Положення про психологічну службу МЕГУ  імені академіка Степана Демянчука
Положення про центр соціальних ініціатив і волонтерства “Доброчин”

 

YouTube