Доцент факультету журналістики презентував фотоальбом

Новий фотоальбом «У фокусі - орбіта 2616Lesya. Фотомандрівка від Звягеля до Сурамі»  презентував Олександр Харват, доцент кафедри теорії і методики журналістської творчості,  український фотограф, член правління Національної Спілки фотохудожників України, заслужений художника Міжнародної Федерації фотомистецтва.

Фотоальбом з елементами навчально-наочного посібника приурочено до 30-ї річниці Незалежності України, до 150-річчя від Дня народження Лесі Українки.

Вітаємо та бажаємо нових звершень!