Доцент факультету журналістики став лауреатом премії імені Уласа Самчука

Рівненський прозаїк, публіцист, член Національної спілки письменників України, член Національної спілки журналістів України, заслужений журналіст України, доцент кафедри теорії та методики журналістської творчості факультету журналістики Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем`янчука Віктор Мазаний став лауреатом міської літературної премії імені Уласа Самчука.

Високий здобуток письменнику присудили за художньо-публіцистичне видання «Кров репортера». Віктор Степанович прийняв нагороду з рук міського голови Рівного Володимира Хомка та отримав колосальну підтримку від студентів факультету журналістики, які прийшли на вручення, щоб підтримати та порадіти за викладача.

Зауважимо, що цьогоріч претендентами на отримання премії було п’ять рівненських авторів.