Доцент кафедри української мови та літератури МЕГУ взяла участь в обговоренні теми «Біблія як невичерпне джерело мудрості та моральності»

Миронюк Валентина Михайлівна, кандидат філологічних наук, доцент кафедри української мови та літератури  Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені акад. С.Дем'янчука

під час Духовного ранку в Рівненській ОДА взяла участь в обговоренні теми «Біблія як невичерпне джерело мудрості та моральності» та долучилася до проєкту «Всеукраїнське переписування Біблії».

Валентина Михайлівна цікаво і грунтовно розкрила тему біблійних мотивів та образів у творчості українських письменників та наголосила на ролі й значенні літературної духовної спадщини у формуванні світоглядних парадигм українського народу, зокрема молоді.