МЕГУ – вибір сучасного абітурієнта! МЕГУ – твій найкращий вибір! МЕГУ – це більше ніж університет! МЕГУ – найкращі умови для навчання та розвитку! МЕГУ – розвиваємося для тебе! МЕГУ – це вибір лідерів! МЕГУ – твій шлях в майбутнє! МЕГУ – якість освіти, визнана країною і світом! МЕГУ: наші рейтинги – наші студенти! МЕГУ – освітній бренд, визнаний абітурієнтом!

Двері університету відкрилися для старшокласників

Сьогодні в Міжнародному економіко-гуманітарного університеті імені академіка Степана Дем’янчука День відкритих дверей. Старшокласники рівненських шкіл та околиць завітали до університету та познайомилися з керівним складом ВЗО й викладачами.

Учні отримали також унікальну можливість спробувати свої знання у тестуванні. Адже сьогодні стартувала кампанія проведення безкоштовного пробного ЗНО з української мови та літератури, історії та математики.
Нагадаємо, що кожен старшокласників може скористатися своїм шансом та абсолютно безкоштовно пройти тестування. Ті, хто не встигли зробити це сьогодні можуть слідкувати за новинами на сайті та запланувати тестування на один із лютневих вихідних.
YouTube