Двох викладачів юридичного факультету МЕГУ обрано член-кореспондентами Академії адміністративно правових наук

За результатами проведеного голосування, завідувача кафедри цивільно- правових дисциплін юридичного факультету МЕГУ, кандидата юридичних наук Микульця Віталія Юрійовича обрано член- кореспондентом Академії адміністративно-правових наук.

Також, високого звання удостоєний доцент вказаної кафедри, кандидат юридичних наук Дума Володимир Васильович.

Вітаємо наших колег з черговим досягненням.