МЕГУ – вибір сучасного абітурієнта! МЕГУ – твій найкращий вибір! МЕГУ – це більше ніж університет! МЕГУ – найкращі умови для навчання та розвитку! МЕГУ – розвиваємося для тебе! МЕГУ – це вибір лідерів! МЕГУ – твій шлях в майбутнє! МЕГУ – якість освіти, визнана країною і світом! МЕГУ: наші рейтинги – наші студенти! МЕГУ – освітній бренд, визнаний абітурієнтом!

Склад кафедри

Контакти:
email:
vib28@ukr.net
Детальніше:


 

БОРЕЙКО ВОЛОДИМИР ІВАНОВИЧ

Завідувач кафедри економіки та фінансів.  Доктор економічних наук, професор,

доктор економічних наук, професор, професор кафедри економіки  та фінансів, проректор з наукової роботи, Академік академії економічних наук України зі спеціальності «Менеджмент».
Освіта
У 1981 році Борейко В. І. закінчив з відзнакою Львівський політехнічний інститут за спеціальністю «Технологія машинобудування, металорізальні верстати та інструменти» і отримав кваліфікацію – інженера-механіка, а в 1997 році – Українську державну академію водного господарства за спеціальністю «Економіка підприємства» і отримав кваліфікацію – інженер-економіст.

Контакти:
Email: lara.kv@ukr.net
Детальніше:


 

КОВАЛЬ ЛАРИСА АНТОНІВНА

Заступник завідувача кафедри економіки та фінансів, кандидат економічних наук, доцент. Доцент кафедри економіки та фінансів.
Освіта
У 1983 році закінчила Український ордена Дружби народів інститут інженерів водного господарства і отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Інженер - будівельник» (Номер диплома 219794, ИВ-1). У 1999 році закінчила Рівненський державний технічний університет та отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Облік і аудит», кваліфікація «Економіст» (Номер диплома ДСК№ 020336).

Контакти:
Email: akostya@ukr.net
Детальніше:


 

АРТЮШОК КОСТЯНТИН АНДРІЙОВИЧ

Декан економічного факультету. Кандидат економічних наук, доцент. Доцент кафедри економіки та фінансів.
Освіта
1997 р. – У 1997 році закінчив Березнівський лісний коледж і отримав диплом молодшого спеціаліста (з відзнакою) за спеціальністю «Бухгалтерський облік, контроль і аналіз господарської діяльності», здобув кваліфікацію бухгалтера, економіста з обліку і аналізу господарської діяльності.
1999 р. – У 1999 році закінчив економічний факультет Чернівецького державного університет імені Юрія Федьковича і отримав базову вищу освіту за напрямом підготовки «Економіка» (диплом з відзнакою), здобув кваліфікацію бакалавра з економіки.
2000 р. – У 2000 році закінчив економічний факультет Чернівецького державного університет імені Юрія Федьковича і отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Облік і аудит» (диплом з відзнакою), здобув кваліфікацію економіста.
2004 р. – У 2004 році завершив навчання у аспірантурі Львівського національного університету імені Івана Франка.

 

Контакти:
Email:
Детальніше:


 

БЕЛОПОЛЬСЬКИЙ МИКОЛА ГРИГОРОВИЧ

доктор економічних наук, професор, професор кафедри, заслужений діяч науки і техніки України, академік Академії економічних наук України.

Освіта
Вищу освіту здобув у Донецькому інституті радянської торгівлі (нині — Донецький національний університет економіки та торгівлі імені Михайла Туган-Барановського), який закінчив у 1964 р., отримавши диплом економіста.  

Наукові ступені та вчені звання
У 1990 р. Микола Григорович захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня доктора економічних наук «Управління виробничо-господарською діяльністю в громадських системах» у Російській економічній академії ім. Г.В. Плеханова (Москва).

Контакти:
Email:
Детальніше:


 

ЄЖИ БАБ’ЯК

 Доктор економічних наук. Професор кафедри економіки та фінансів.

Контакти:
Email: svetakozak1971@ukr.net
Детальніше:


 

КОЗАК СВІТЛАНА ВОЛОДИМИРІВНА 

Кандидат економічних наук. Старший викладач кафедри економіки та фінансів.

Освіта.

У 1994 році закінчила Український ордена Дружби народів інститут інженерів водного господарства і отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Інженер - будівельник» (Номер диплома 008887, ДА).

У 2002 році закінчила Рівненський державний технічний університет та отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Економіка підприємства», кваліфікація «Економіст». (Номер диплома ДСК№ 0103570).

Контакти:
Email: n.v.lishchuk@gmail.com

Детальніше:


 

ЛІЩУК НАТАЛІЯ ВОЛОДИМИРІВНА

кандидат наук з державного управління, доцент кафедри економіки та фінансів.
Освіта
2005-2010 рр. – Національний університет водного господарства та природокористування, спеціальність «Менеджмент організацій», кваліфікація –  менеджер-економіст (РВ № 39584893 від 30.06.2010 р., диплом з відзнакою).
2016-2018 рр. – Національний університет водного господарства та природокористування, спеціальність «Право» кваліфікація – магістр права (М18 № 091895).

Контакти:
Email: 7yakovchuk7@gmail.com 
Детальніше:


 

ЯКОВЧУК АНАСТАСІЯ МИКОЛАЇВНА

кандидат економічних наук, викладач кафедри економіки та фінансів.

Біографія.
Народилась 25.10.1992 р., у місті Рівне.

Освіта
У 2010 році закінчила Технікум технологій та дизайну (м. Рівне), і отримала диплом молодшого спеціаліста за спеціальністю «Бухгалтерський облік.

У 2012 році закінчила Тернопільський національний економічний університет, і отримала диплом з присвоєнням кваліфікації бакалавра з економіки підприємства.

У 2014 році закінчила  Міжнародний економіко-гуманітарний університеті імені Степана Дем’янчука, і отримала диплом з присвоєнням кваліфікації магістр з фінансів та кредиту.

Контакти:
Email: lechkin@ukr.net
Детальніше:


 

ОНОФРІЙЧУК ОЛЕГ ПЕТРОВИЧ

Менеджер з адміністративної діяльності університету.

Викладач кафедри економіки та фінансів.