МЕГУ – вибір сучасного абітурієнта! МЕГУ – твій найкращий вибір! МЕГУ – це більше ніж університет! МЕГУ – найкращі умови для навчання та розвитку! МЕГУ – розвиваємося для тебе! МЕГУ – це вибір лідерів! МЕГУ – твій шлях в майбутнє! МЕГУ – якість освіти, визнана країною і світом! МЕГУ: наші рейтинги – наші студенти! МЕГУ – освітній бренд, визнаний абітурієнтом!

Заключний день конференції DESTIN в Баті

Представники Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем`янчука продовжують свою роботу в Університеті Спа, місто Бат, Велика Британія. Четвертий день включає в себе обговорення проблем журналістики в Україні та ЄС.

Окремими блоками ведеться мова про етику в редакційних колективах та правове регулювання фахової діяльності на території нашої держави. Також обговорюються виклики для журналістської освіти в Україні й можливості запозичення закордонного досвіду для оптимізації навчальних процесів.

Сьогодні ж відбулося пленарне обговорення та підсумок ключових висновків основних моментів конференції, що включають в себе постановку основних завдань та можливості їх поступової реалізації.