МЕГУ – вибір сучасного абітурієнта! МЕГУ – твій найкращий вибір! МЕГУ – це більше ніж університет! МЕГУ – найкращі умови для навчання та розвитку! МЕГУ – розвиваємося для тебе! МЕГУ – це вибір лідерів! МЕГУ – твій шлях в майбутнє! МЕГУ – якість освіти, визнана країною і світом! МЕГУ: наші рейтинги – наші студенти! МЕГУ – освітній бренд, визнаний абітурієнтом!

Еразмус Мундус

В МЕГУ почала працювати стипендіальна програма ЄС Еразмус Мундус

Завдяки багаторічним партнерським взаєминам МЕГУ і УЯК студенти факультету європейської освіти отримали унікальну можливість навчатися в країнах Європейського Союзу.

Успішне навчання та володіння англійською мовою – основні критерії відбору до участі в програмі міжнародного обміну.

В запропонованій студентам МЕГУ програмі беруть участь близько сотні вузів в 20 країнах – членах ЄС. Перелік навчальних закладів можна знайти на сайті:

http://www.kodolanyi.hu/hallgatoknak/erasmus/erasmus_partnerintezmenyek

Програма обміну студентів передбачає не лише семестрове навчання, а й проходження літньої практики у відомих європейських туристичних центрах, готелях тощо.

Учасники програми мають академічну та мовну підтримку ще на етапі підготовки до навчання, оскільки в навчальні плани підготовки фахівця за європейськими освітніми програмами включений інтенсивний курс вивчення англійської мови.

У 2012 році 6 студентів факультету європейської освіти подали заяви на семе6строве навчання у вузах Франції, Словенії, Чехії, Туреччини.

Приймаючий університет допомагає з пошуком житла, організовує культурні заходи, і в цілому, допомагає адаптуватися до нового, «чужого» оточення.

Для студентів факультету європейської освіти це унікальна можливість не лише отримати якісно нові фахові знання, удосконалити рівень володіння іноземною мовою, а й прекрасний шанс ознайомитися з неповторною культурою Європи та знайти нових друзів.

YouTube