Формування інклюзивної компетентності майбутнього вчителя початкової школи в МЕГУ

4.12.2019 року в Інституті педагогічної освіти МЕГУ імені академіка Степана Дем’янчука проведено майстер-клас викладача, сурдологопеда вищої категорії Хлєбнікової Галини Олександрівни “Інклюзивна форма навчання дітей з порушеннями слуху. Українська дактильна абетка” з нагоди Міжнародного дня толерантності в Україні для студентів спеціальності 013 “Початкова освіта”.

Досвідчена фахівчиня розкрила особливості ранньої діагностики та форми і методи роботи з дітьми з порушеннями слуху в середовищі закладу загальної середньої освіти, репрезентувала елементи дактильної абетки, серію практичних вправ для її засвоєння.

Висловлюємо щиру подяку за можливість формування інклюзивної компетентності майбутніх педагогів початкової школи.