МЕГУ – вибір сучасного абітурієнта! МЕГУ – твій найкращий вибір! МЕГУ – це більше ніж університет! МЕГУ – найкращі умови для навчання та розвитку! МЕГУ – розвиваємося для тебе! МЕГУ – це вибір лідерів! МЕГУ – твій шлях в майбутнє! МЕГУ – якість освіти, визнана країною і світом! МЕГУ: наші рейтинги – наші студенти! МЕГУ – освітній бренд, визнаний абітурієнтом!

Форум соціального партнерства «Інклюзія в дії»

12 березня 2021 року студенти-психологи ступеня вищої освіти «бакалавр» були волонтерами на Форумі соціального партнерства «Інклюзія в дії», присвяченого 30-ій річниці незалежності України в рамках «Академії всебічного супроводу особливих дітей та їх родин.

Це спільний проєкт Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, Ресурсного центру підтримки інклюзивної освіти РОІППО та громадських організацій області «Центр розвитку дитини «ТЕДІ-Р», «Центр розвитку особливих дітей «Пазли», «Батьків дітей з інвалідністю» Джерело життя».

До участі у проєкті залучені діти з особливими освітніми потребами; діти з родин, які опинились в складних життєвих обставинах; діти позбавлені батьківського піклування. Студенти-волонтери допомагали діткам у створенні творчих доробок, отримували досвід та розвивали навички спілкування.

YouTube