Функціонування інституту лідерства в економіці та політиці обговорили студенти економічного факультету і факультету європейської освіти МЕГУ

Досягнення особистих цілей вимагає постійного навчання та розвитку. Однак, у процесі професійного зростання обов’язково постануть виклики, що примусять людину формувати у себе навички лідера. Прийде час, коли «пливти за течією» і уникати відповідальності та складних рішень не вдасться. Що ж таке лідерство? Чи можна навчитись бути лідером? Відповіді на ці запитання отримали під час чергової он-лайн лекції здобувачі освітньої програми «Менеджмент організацій» та студенти факультету європейської освіти від випускника економічного факультету, досвідченого керівника будівельного бізнесу, відомого політика, народного депутата ВРУ VII та VIII скликань – Юрія Вознюка.

Незважаючи на зайнятість, Юрій Володимирович радо погодився поспілкуватись зі студентами МЕГУ. На реальних прикладах зі свого політичного та бізнесового досвіду доповідач продемонстрував власне бачення природи лідерства, його типів та стилів, лідерських якостей, проаналізував причини помилок лідерів у політиці та економіці.

Відповідаючи на запитання слухачів, Юрій Володимирович порадив студентам не боятись ставити перед собою амбітні цілі, бути готовими до постійної тяжкої праці для їх досягнення, навчитись брати на себе відповідальність за слова і вчинки, розвивати комунікативні навички та сміливо набувати рис сучасного лідера.

Щиро вдячні Юрій Володимировичу за змістовну та корисну зустріч!