МЕГУ – вибір сучасного абітурієнта! МЕГУ – твій найкращий вибір! МЕГУ – це більше ніж університет! МЕГУ – найкращі умови для навчання та розвитку! МЕГУ – розвиваємося для тебе! МЕГУ – це вибір лідерів! МЕГУ – твій шлях в майбутнє! МЕГУ – якість освіти, визнана країною і світом! МЕГУ: наші рейтинги – наші студенти! МЕГУ – освітній бренд, визнаний абітурієнтом!

Футбольний турнір пам`яті Віктора Завацького провели працівники МЕГУ

XV турнір з футболу пам`яті професора Віктора Завацького успішно провели працівники Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем`янчука спільно із Рівненською обласною федерацією футболу та Рівненським регіональним центром «Інваспорт». Він відбувався у два етапи.

Футбольнтй клуб ОДЕК виборов перемогу у змаганнях між кращими командами Рівненської та Волинської областей.  Три перші місця додатково були нагороджені грошовими преміями, а з кожної команди обрано найкращого гравця та відзначено окремо. На другому етапі турніру виступали команди Інваспорту, де представники були з окремих закладів та збірні областей. Перше місце зуміла вибороти команда нашого університету, друге посіла збірна Рівненської області зі спортсменами із вадами слуху, третє зайняла команда Рівненської області із спортсменами з наслідками ДЦП, а закрила перелік призерів ще одна команда з вадами слуху з Рівненської області. Призери та переможці отримали кубки, медалі та грамоти. Усі учасники турніру також отримали заохчувальні подарунки від родини Завацьких.

YouTube