ГЕОГРАФИ МЕГУ В УКРАЇНСЬКОМУ ПЛАСТОВОМУ РУСІ

Нещодавно на базі Зорянської спортивної школи Рівненського району відбулися збори Окружної новацької спартакіади Національної скаутської організації України «Пласт», де юні учасники із різних куточків Рівненщини змагалися у багатьох видах спортивного гартування.

Представник природничо-географічного факультету, виховник рою «Спритні котики»  Галина Смик очолила одну із пластових команд, яка стала переможцем змагань зі спортивного орієнтування.

Побажаємо і надалі успішних звитяг у непростій  краєзнавчо-патріотичній роботі зі школярами та хочемо бачити їх серед студентів нашого університету!