МЕГУ – вибір сучасного абітурієнта! МЕГУ – твій найкращий вибір! МЕГУ – це більше ніж університет! МЕГУ – найкращі умови для навчання та розвитку! МЕГУ – розвиваємося для тебе! МЕГУ – це вибір лідерів! МЕГУ – твій шлях в майбутнє! МЕГУ – якість освіти, визнана країною і світом! МЕГУ: наші рейтинги – наші студенти! МЕГУ – освітній бренд, визнаний абітурієнтом!

ГЕОГРАФІЧНИЙ СЕМІНАР (ВІДЕО)

28 лютого – 01 березня 2019 р. на базі Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука в рамках науково-методичного семінару «Освітньо-виховні виміри сучасної географічної науки» відбулося засідання Вченої ради Українського географічного товариства (УГТ).

Під головуванням Президента Українського географічного товариства, декана географічного факультету КНУ імені Тараса Шевченка, академіка НАПН України, д.е.н, проф. Я. Б. Олійника, за сприяння ректорату та участі декана природничо-географічного факультету д.геогр.н., проф. Калька А. Д. і кафедри географії і туризму МЕГУ ім. акад. С. Дем’янчука в роботі семінару взяли участь представники відділень УГТ з Києва, Львова, Луцька, Тернополя, Чернівців, Ужгорода, науковці та студенти закладів вищої та післядипломної педагогічної освіти м. Рівного, дирекція РМАНУМ, вчителі-географи закладів середньої освіти м. Рівне та Рівненської області.

В рамках роботи семінару було висвітлено важливі питання підвищення ефективності та координації географічних досліджень, розкрито освітньо-виховні виміри географії у закладах вищої та середньої освіти для подолання проблем децентралізації, удосконалення територіального устрою та соціально-економічного розвитку України тощо.

Захід було присвячено 25-річчю Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука та 15-річчю кафедри географії і туризму.

YouTube