Година куратора зі студентами спеціальності “Початкова освіта ” педагогічного факультету МЕГУ

кураторську годину зі студентками першого курсу Інституту педагогічної освіти МЕГУ імені академіка Степана Дем’янчука спеціальності 013 “Початкова освіта”.

Завідувач кафедри початкової та дошкільної освіти Ольга Красовська розповіла про специфіку опанування фахом за освітньо-професійною програмою “Початкова освіта”, можливості вивчення блоків вибіркових дисциплін, особливості організації навчання учнів у середовищі НУШ.

Студентки щиро ділилися враженнями про успіхи першого місяця навчання, пояснили власні мотиви обраного фаху педагога початкової освіти. Розмова завершилася прогулянкою в парку імені Тараса Шевченка з осінньою фотосесією.