МЕГУ – вибір сучасного абітурієнта! МЕГУ – твій найкращий вибір! МЕГУ – це більше ніж університет! МЕГУ – найкращі умови для навчання та розвитку! МЕГУ – розвиваємося для тебе! МЕГУ – це вибір лідерів! МЕГУ – твій шлях в майбутнє! МЕГУ – якість освіти, визнана країною і світом! МЕГУ: наші рейтинги – наші студенти! МЕГУ – освітній бренд, визнаний абітурієнтом!

ХІV Генеральна асамблея Української асоціації студентів відбулася за участю представниць МЕГУ

Троє студенток Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем`янчука представили альма матер на ХІV Генеральній асамблеї Української асоціації студентів. На чолі із головою Студентської ради університету Софією Мартинюк брали участь у всіх заходах впродовж двох днів, що тривав захід.

На базі Житомирського національного агроекологічного університету відбувся всеукраїнський студентський захід «UAS Meet Up 3.0: Галактичний ОСС», який зібрав представників з усієї України.

В рамках заходу відбувалися обговорення та визначення пріоритетних напрямів діяльності, зустрічі з лідерами активної молоді, презентувалися проекти та заслуховувалися звіти представникіа керівних органів.

YouTube