МЕГУ – вибір сучасного абітурієнта! МЕГУ – твій найкращий вибір! МЕГУ – це більше ніж університет! МЕГУ – найкращі умови для навчання та розвитку! МЕГУ – розвиваємося для тебе! МЕГУ – це вибір лідерів! МЕГУ – твій шлях в майбутнє! МЕГУ – якість освіти, визнана країною і світом! МЕГУ: наші рейтинги – наші студенти! МЕГУ – освітній бренд, визнаний абітурієнтом!

Хмарні технології в освітній процес залучають в МЕГУ

Проект із застосуванням хмарних технологій для накопичення освітнього контенту реалізували викладачі усіх факультетів Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука.

На навчально-методичних семінарах відбулися презентації накопиченого матеріалу на платформах Classroom.google.com та Onlinetestpad.com. Ресурси дозволяють широко використовувати можливості онлайн-роботи зі студентами та оптимізувати процес доступу до теоретичного та практичного матеріалу.
Практично освоєні платформи було визнано простими для роботи, оскільки інтуїтивно зрозумілий інтерфейс максимально адаптовано для потреб користувачів. Викладачі та студенти зможуть більш предметно використовувати усі наявні можливості в навчальному процесі.
YouTube