Година куратора у ресурсному центрі «Window on America Rivne»

Студенти 1 курсу спеціальності «Мова і література (англійська)» історико-філологічного факультету Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука з куратором доц. Будз І.Ф.

відвідали центр «Window on America Rivne», щоб ознайомитися з його ресурсами та можливостями, які стануть у нагоді під час поглибленого вивчення іноземної мови. Студентам представили добірку навчальної, довідкової та художньої літератури, а також відеотеку сучасних фільмів. Екскурсія завершилася у Makerspace центрі.

Студенти виявили бажання провести майстер клас на плоттері щодо виготовлення атрибутики до свята Halloween.