“І ти колись боролась, мов Ізраїль, Україно моя”

У четвер 25 лютого з нагоди святкування 150-річниці з дня народження Лесі Українки на педагогічному факультеті відбувся літературний вечір пам'яті великої поетеси, підготований куратором групи студентів 2 курсу спеціальності 012 "Дошкільна освіта" д.п.н., доц., проф. кафедри педагогіки Марчук О. О. "І ти колись боролась, мов Ізраїль, Україно моя".

До свята долучилися студенти, що навчаються за спеціальністю 013 "Початкова освіта" та декан факультету к.пед.н., доц. Сойко І. М.

Майстерним було читання поезій студентками Оксаною Гоч, Оленою Присяжною та Оксаною Хомутник.

Поезія Лесі Українки є актуальною в часи, коли Україна продовжує боротьбу за територіальну цілісність, коли нація схиляє свої голови в пам'ять про героїв, які, за словами поетеси, пройшли свій путь на Голгофу і віддали життя за незалежність.