ЄВРОПЕЙСЬКІ СТИПЕНДІЇ УНІВЕРСИТЕТУ ЯНОША КОДОЛАНІ ДЛЯ СТУДЕНТІВ МЕГУ

Оголошується конкурс на отримання стипендії в розмірі 200 євро в парному семестрі 2019/2020 н.р. серед студентів угорської програми навчання факультету європейської освіти. Критерії відбору: успішне навчання та активна участь у житті факультету. Фінальний етап - представлення студентами власних розробок вдосконалення системи студентського самоврядування на факультеті.  Роботи подавати в деканат факультету ЄО до 25 лютого 2020 р.