Європейський інститут безперервної освіти (EIDV) запрошує науковців, представників закладів освіти, культури, громадських організацій та інших зацікавлених осіб взяти участь

Європейський інститут безперервної освіти (EIDV)

запрошує науковців, представників закладів освіти, культури, громадських організацій та інших зацікавлених осіб взяти участь у

Міжнародному науково-педагогічному стажуванні

«ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ДОСВІД ТА ГЛОБАЛЬНІ ТЕНДЕНЦІЇ У ВИЩІЙ ОСВІТІ» /

Місце проведення: м. Подгайська, Словацька республіка.

Форма: дистанційна.

За результатами стажування надається:

сертифікат програми міжнародного науково-педагогічного стажування Європейського інституту безперервної освіти (EIDV) / European institute of furthre education (Словацька Республіка)

МЕТА СТАЖУВАННЯ:

Розвиток співпраці між науковою та освітянської спільнотами України та Словаччини.

Вивчення та впровадження кращих практик Європейського Союзу з розвитку сучасної освіти і науки в освітню систему Україні з урахуванням національних пріоритетів.

Програма передбачає 180 год. (6 кредитів ECTS) аудиторних занять (на платформі ZOOM) та самостійної роботи.

Групи учасників стажування формуються з урахуванням освітніх потреб.

Напрями стажування:

Право; Економіка; Менеджмент; Медицина; Педагогіка; Психологія; Філософія; Соціологія; Публічне управління та адміністрування; Журналістика; Cоціальні комунікації та ін.

ПРОГРАМА СТАЖУВАННЯ ПЕРЕДБАЧАЄ ТРИ ЕТАПИ:

1 ЕТАП – реєстрація, оплата організаційного внеску в розмірі 180 євро (стажування та публікація наукової статті).

Укладання індивідуального плану учасника.

Підготовка наукової статті (публікація статті у часописі «European science» ISSN 2585-7738 (Словацька Республіка, http://european-science.sk) входить до програми стажування).

Вартість публікації наукової статті складає 70 Євро (один автор) / 100 Євро (два автори).

Дистанційне навчання (самостійне опрацювання ресурсів).

2 ЕТАП  он-лайн зустрічі, вебінари на платформі ZOOM, опрацювання модулів.

3 ЕТАП  Сертифікація.

Стажування відбувається у дистанційному форматі. (Роз’яснення щодо можливості стажування у дистанційному форматі - Лист МОН Україну від 24.07.2020).

ON-LINE International scientific and pedagogical internship. Certification.

за контактами: Європейський інститут безперервної освіти (EIDV)

Dr.h.c. mult. JUDr. PhD., Jozef ZAŤKO, MBA, L.LM, Honor. Prof. mult.

e-mail: eeda@eeda.sk

тел. +421 905 450 765 (WhatsApp, Viber)