МЕГУ – вибір сучасного абітурієнта! МЕГУ – твій найкращий вибір! МЕГУ – це більше ніж університет! МЕГУ – найкращі умови для навчання та розвитку! МЕГУ – розвиваємося для тебе! МЕГУ – це вибір лідерів! МЕГУ – твій шлях в майбутнє! МЕГУ – якість освіти, визнана країною і світом! МЕГУ: наші рейтинги – наші студенти! МЕГУ – освітній бренд, визнаний абітурієнтом!

Інститут наук про людину (Institut für die Wissenschaften vom Menschen, IWM) запрошує взяти участь у стипендіальній програмі

Стипендії імені Юзефа Тішнера  на  2021

Кінцевий термін подачі заявок: 5 жовтня 2020 року

Стипендії Юзефа Тішнера відкриті для всіх навчальних дисциплін з гуманітарних та соціальних наук; заохочується тематичне відношення до одного з наукових напрямів Інституту (детальніше див. www.iwm.at/research).

Стипендіат програми імені Юзефа Тішнера проводитиме п'ять місяців в IWM та отримуватиме щомісячну стипендію в розмірі 2000 євро на покриття всіх витрат, пов’язаних з перебуванням у Відні.

IWM надає співробітникам офісні приміщення, включаючи доступ до Інтернету, внутрішніх досліджень та адміністративних послуг, а також інших послуг безкоштовно.

Більш детальна інформація та онлайн-заявка: www.iwm.at/fellowships/tischner