МЕГУ – вибір сучасного абітурієнта! МЕГУ – твій найкращий вибір! МЕГУ – це більше ніж університет! МЕГУ – найкращі умови для навчання та розвитку! МЕГУ – розвиваємося для тебе! МЕГУ – це вибір лідерів! МЕГУ – твій шлях в майбутнє! МЕГУ – якість освіти, визнана країною і світом! МЕГУ: наші рейтинги – наші студенти! МЕГУ – освітній бренд, визнаний абітурієнтом!

ІСТОРИЧНИЙ КВЕСТ

Сьогодні студенти, що навчаються за спеціальностями українська мова та література і історія та історія і правознавство зіграли в історичний квест. Організацією заходу займався професорсько-викладацький склад кафедри історії історико-філологічного факультету.

Цим дійством на історико-філологічному факультеті розпочалися заходи, присвячені 25-річчю Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем`янчука.

Локації, які пропонувалося знайти гравцям розташовувалися по всьому місту, оскільки орієнтирами та кінцевими цілями у різних етапах гри служили видатні пам`ятки архітектури, драматичний театр та зоопарк. Загалом потрібно було пройти 10 кроків для того, аби здобути перемогу. Команда переможців зі студентів, що навчаються на 1,2 та 4 курсах отримала від організаторів солодкий подарунок.