МЕГУ – вибір сучасного абітурієнта! МЕГУ – твій найкращий вибір! МЕГУ – це більше ніж університет! МЕГУ – найкращі умови для навчання та розвитку! МЕГУ – розвиваємося для тебе! МЕГУ – це вибір лідерів! МЕГУ – твій шлях в майбутнє! МЕГУ – якість освіти, визнана країною і світом! МЕГУ: наші рейтинги – наші студенти! МЕГУ – освітній бренд, визнаний абітурієнтом!

Історію Рівненщини обговорили в МЕГУ

Наукова конференція «Рівненський період української народної республіки» відбулася у Міжнародному економіко-гуманітарному університеті імені академіка Степана Дем`янчука.

На заході представники наукових кіл представили свої доповіді щодо подій, що відбувалися на Рівненщині в часи існування УНР.

Після відкриття робота відбувалася у трьох секціях, які розглядали питання подій Української революції 1919року на Волині у джерелах та сучасних наукових дослідженнях; постаті військових, громадських, політичних, культурно-освітніх, релігійних діячів періоду Директорії УНР та вивчення рівненського періоду УНР у загальноосвітніх та вищих навчальних закладах.

YouTube