Юридичний факультет МЕГУ провів Всеукраїнську науково-практичну конференцію

Професорсько-викладацький склад юридичного факультету Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка С. Дем’янчука провели в межах традиційного Всеукраїнського тижня права науково-практичну конференцію. Цього року вона мала статус всеукраїнської, адже до організації та участі у конференції долучилися науковці, аспіранти та студенти – майже 40 учасників, з різних освітніх закладів нашої держави, а також з Республіки Білорусь. Загальною темою конференції було обрано «Правові реформи як елемент соціального реформування», що створило широке поле для представлення своїх ідей та напрацювань учасниками.

Зокрема на пленарному засіданні порушувалися питання реформування органів юстиції України, практичні моменти реалізації принципів децентралізації та субсидіарності в національній практиці державного будівництва, проблемні аспекти реформи правової освіти та інші питання.

Необхідно зауважити, що до участі у конференції долучилися не лише представники академічної спільноти. Так у пленарному засіданні виступили заступник начальника Головного управління юстиції у Рівненській області Наталія Яцюк та директор Центру надання адміністративних послуг у місті Рівному Наталія Хомич.

Крім того, під час конференції було урочисто підписано угоду про співпрацю між Міжнародним економіко-гуманітарним університетом імені академіка С. Дем’янчука та Центрі надання адміністративних послуг у місті Рівному. Модератором конференції виступив декан юридичного факультету Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка С. Дем’янчука, професор, д.філос.н Андрій Матвійчук.