МЕГУ – вибір сучасного абітурієнта! МЕГУ – твій найкращий вибір! МЕГУ – це більше ніж університет! МЕГУ – найкращі умови для навчання та розвитку! МЕГУ – розвиваємося для тебе! МЕГУ – це вибір лідерів! МЕГУ – твій шлях в майбутнє! МЕГУ – якість освіти, визнана країною і світом! МЕГУ: наші рейтинги – наші студенти! МЕГУ – освітній бренд, визнаний абітурієнтом!

Юрій Гармаш в МЕГУ

Відомий фотограф та кінооператор Юрій Гармаш провів майстер-клас для студентів Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука.

Заслужений дія мистецтв розповів про своє становлення у мистецькому середовищі та продемонстрував приклади власної операторської майстерності. Поділився враженнями від роботи та спілкування із відомим українськими режисерами та акторами, які зустрічалися йому на життєвому шляху.

Окрема частина зустрічі була присвячена фотографіям, що були зняті під час Революції Гідності та особливостям художньої фотографії. Митець поділився власними пріоритетами під час роботи з різними видами техніки та світлом у різних умовах.

Наприкінці зацікавлені слухачі цікавилися подальшими планами пана Юрія та його поточними авторськими проектами.

ФОТОАРХІВ

YouTube