Кабінет Міністрів нагородив Почесною грамотою ректора МЕГУ

Кабінет Міністрів України нагородив Почесною грамотою Анатолія Дем’янчука, ректора Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука, доктора педагогічних наук, професора, академіка Академії наук вищої школи України, заслуженого працівника освіти України.
Анатолія Степановича відзначено за вагомий особистий внесок у забезпечення реалізації державної політики у сфері освіти і науки, активну участь у підготовці фахівців, наукових та науково-педагогічних кадрів, багаторічну сумлінну працю.
Щиро вітаємо із визнанням та бажаємо сил і наснаги на нові звершення!