Керівницею нового відділення благодійної організації «Дарунок» стала студентка факультету журналістики

Студентка 4-го курсу заочного відділення факультету журналістики Тетяна Папченко долучилася до діяльності благодійної організації «Дарунок». Зараз ведуться роботи над відкриттям магазину у місті Новоград-Волинський, кошти від продажів якого будуть передаватися на фінансування основних напрямків роботи організації.

Нагадаємо, що БО «Дарунок» відкрила одногрупниця Тетяни Марія Ясинчук декілька років тому та вже встигла розширити діяльність на територію всієї країни.