Кіносеанс у центрі «Window on America Rivne»

У центрі «Window on America Rivne» студенти групи ІМ-081 та ІУА -081 історико-філологічного факультету МЕГУ імені академіка Степана Дем’янчука  переглянули драматичну стрічку «Gifted» американського режисера Марка Уебба.

Драматичні події фільму викликали неприховані емоції та спонукали до роздумів над особливостями виховання та навчання винятково обдарованих дітей.

«Excited… Amazed… Overwhelmed…Deeply impressed…» - такими прикметниками описали свої емоції першокурсники після перегляду фільму.