Колектив факультету журналістики долучився до міжнародного онлайн-семінару

Викладачі факультету журналістики долучилися до міжнародного онлайн-семінару «Відповідь дезінформації: європейські підходи та стандарти».

Семінар тривав 16-17 лютого, у перший день розглядалися питання міжнародних стандартів до протидії дезінформації, стандарти Ради Європи, можливості у боротьбі з дезінформацією та реагування урядів на поширення шейків у соціальних мережах. Другий день було присвячено обговоренню питань щодо інформаційного безладдя та свободи медіа, ролі суспільних медіа у боротьбі за чистоту інформаційного полотна, проблеми реагування онлайн-посередників на дезінформацію та виявленню та розвінчанню дезінформації у контексті медіаграмотності.

Спікерами та учасниками семінару виступили: Олександр Ткаченко, Міністр культури та інформаційної політики; Ремі Дюфло, заступник голови Представництва Євросоюзу в Україні; Тарас Шевченко, заступник міністра культури та інформаційної політики; Олена Литвиненко, в. о. Голови Офісу Ради Європи в Україні; Кріштіна Розгоній, консультантка Ради Європи (Австрія/Угорщина); Тарлах МакГонагл, старший науковий співробітник/викладач Інституту інформаційного права (IViR), юридичного факультету Амстердамського університету; Уршка Умек, Голова медійного відділу Департаменту інформаційного суспільства, Рада Європи; Катерина Крук, керівниця з публічної політики Facebook  щодо  України; Мікаель Тофвессон, керівник відділу боротьби з інформаційними впливами, Шведське агентство з питань цивільних надзвичайних ситуацій.

Захід відбувся у рамках проєкту «Європейський Союз та Рада Європи працюють разом для підтримки свободи медіа в Україні» у співпраці з Міністерством культури та інформаційної політики України.