Конкурс на кращу наукову монографію у галузі білоруської та української культури ім. Melecjusz Smotrycki

Участь в конкурсі можуть взяти участь науковці та дослідники, що займаються дослідженнями білоруської та української культури, літератури, мови.

ДОКУМЕНТИ ПОДАТИ ДО 31.03.2020 р.

МЕТА КОНКУРСУ

Білоруська та українська культури, що знаходяться на кордоні світу західної та східної культури, являють собою дуже багате і не цілком оцінене науково-дослідне поле. Запропонований конкурс має на меті сприяти інноваційним та міждисциплінарним науковим дослідженням у цій культурній сфері.

ПРОЦЕДУРА КОНКУРСУ

1. Роботи, опубліковані в рік, що передує конкурсу, приймаються на конкурс.

Документи приймаються до – 31.03. 2020.

Оголошення результатів – 15.05.2020

2. Разом з роботою потрібно подати  наступні документи:

- Інформація про наукові досягнення кандидата, включаючи номер ORCID

- Три примірники друкованої версії тексту монографії та PDF-версії, не менше ніж 6 видавничих аркушів. Робота повинна мати номер ISBN.

- Вичерпна інформація про книгу польською мовою та мовою оригіналу наукової монографії.

- Два огляди незалежних дослідників (детальні вказівки та форма оглядів можна знайти на веб-сайті конкурсу: http://ksi.uw.edu.pl/badania/konkurs-na-monografie/

- Згода автора (авторів) наукової монографії на участь у конкурсі.

КРИТЕРІЇ ОЦІНКИ

• 1-й ЕТАП

- на конкурс приймаються лише повні заявки.

- кількість балів, отриманих кандидатом на основі рейтингу двох рецензентів, є визначальною оцінкою для журі конкурсу.

• 2-й ЕТАП

- оцінка охоплює: предметний рівень роботи (20%), методичну новизну (20%), внесок у розвиток дисципліни (20%), вплив на суспільство (20%), міждисциплінарність (20%).

ЗАЯВА НА УЧАСТЬ

Будь ласка, надішліть документацію на:

Katedra Studiów Interkulturowych Europy ŚrodkowoWschodniej,

Uniwersytet Warszawski,

ul. Szturmowa 4, 02-678 Warszawa,

e-mail: ksi@uw.edu.pl

Організатори конкурсу

Варшавський університет

Факультет прикладної лінгвістики

Джоанна Гетька, кафедра міжкультурних досліджень Центральної та Східної Європи.

Ірена Митник, кафедра українознавства

Журі конкурсу

• Андрій Даниленко (Університет PACE, Нью-Йорк)

• Джоанна Гетка (Варшавський університет)

• Олена Юрчук (Житомирський державний університет І. Франка).

• Ростислав Крамар (Варшавський університет)

• Альона Любая (Державний інститут Мінського університету)

• Галина Мацюк (Львівський національний університет імені І. Франка)

• Ірена Митник (Варшавський університет)