Конкурс ”Spelling Bee” відбувся в МЕГУ

Кафедри романо-германської філології та іноземних мов 5.03. 2020 р. провели університетське змагання з правопису англійської мови ”Spelling Bee”. Цей тренд був започаткований у США і поширився на усі англомовні країни світу.

До конкурсу долучилися студенти 1-2 курсів історико-філологічного факультету спеціальності «014 Середня освіта.Мова і література (англійська)» та педагогічного факультету спеціальності «Практична психологія».

Переможцями конкурсу «Spelling Bee” в Міжнародному економіко-гуманітарному університеті імені академіка С. Дем’янчука стали: 1 місце - Власюк Максим (група ІМ- 091); 2 місце - Мізюрко Інна ( група ІМ -081) та Іванова Анна ( група ІМ - 091); 3 місце - Рибак Дарія ( група ІМ -091). Вітаємо переможців і бажаємо їм не зупинятися на досягнутому!