Кращих студентів юридичного факультету у День студента нагороджували ректор та декан факультету

у Міжнародний день студента, відмічаючи активну участь у науковій і громадській діяльності університету, створення позитивного іміджу юридичного факультету, ректором Дем’янчуком Віталієм Анатолійовичем та деканом юридичного факультету Боровиком Андрієм Володимировичем нагороджено кращих студентів

«Вчіться добре захищати справедливість» - це девіз нашого факультету, підсумував декан всім студентам факультету, які були присутні на урочистому зібранні.