МЕГУ – вибір сучасного абітурієнта! МЕГУ – твій найкращий вибір! МЕГУ – це більше ніж університет! МЕГУ – найкращі умови для навчання та розвитку! МЕГУ – розвиваємося для тебе! МЕГУ – це вибір лідерів! МЕГУ – твій шлях в майбутнє! МЕГУ – якість освіти, визнана країною і світом! МЕГУ: наші рейтинги – наші студенти! МЕГУ – освітній бренд, визнаний абітурієнтом!

Круглий стіл із стейкголдером на економічному факультеті МЕГУ

Знаний науковець, доктор економічних наук, професор Микола Білопольський завітав на круглий стіл до Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука. Зустріч відбулася на центральну тему “Енвіроніка – наука про порятунок і розвиток земної цивілізації або Нова концепція рохвитку світу”
Захід було ініційовано у рамках системи взаємодії зі стейкголдерами економічного факультету Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука.
Професор представив своє бачення можливостей подальшого розвитку світу в цілому та роль науковців у розробці повноцінної концепції.
Нагадаємо, що Микола Білопольський активно працює із молодими науковцями та є науковим керівником студентів та аспірантів МЕГУ.
YouTube