Круглий стіл ”Environmental Issues” відбувся в МЕГУ

Актуальні проблеми захисту довкілля, наслідки глобального потепління та зміни клімату обговорювали магістранти та студенти 1 -2 курсів історико-філологічного факультету спеціальності «014 Середня освіта. Мова і література (англійська)».

Спікери заходу представили свої проєкти, залучили аудиторію до обговорення та запропонували можливі шляхи вирішення екологічної катастрофи. Модератори круглого столу: викладачі кафедри романо-германської філології - доц. Будз І.Ф. та ст. викл. Поченюк Я.В.