МЕГУ – вибір сучасного абітурієнта! МЕГУ – твій найкращий вибір! МЕГУ – це більше ніж університет! МЕГУ – найкращі умови для навчання та розвитку! МЕГУ – розвиваємося для тебе! МЕГУ – це вибір лідерів! МЕГУ – твій шлях в майбутнє! МЕГУ – якість освіти, визнана країною і світом! МЕГУ: наші рейтинги – наші студенти! МЕГУ – освітній бренд, визнаний абітурієнтом!

Кунсткамеру природи» оцінили студенти-юристи

Кунсткамера природи» – це назва колекції викладача біолог Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка С. Дем’янчука, натураліста і біолога Шикули Р. Р. Власними силами за три десятки років він зібрав понад 2500 екземплярів рідкісних тварин, здебільшого безхребетних мешканців морів та тропічних узбереж і лісів.

Експонати є рідкісними для України, адже це екзотичні мешканці морів, океанів, дощових екваторіальних лісів та саванн. Безцінну колекцію розміщено в аудиторії Інституту педагогічної освіти Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка С. Дем’янчука.

Днями студенти юридичного факультету Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка С. Дем’янчука відвідали «Кунсткамера природи» в межах позаурочних виховних заходів. Для них це стало справжнім відкриттям, адже такої видовищної колекції та цікавої розповіді їм ще не траплялися.