Кузню професій від випускника розпочато в новому семестрі

Сьогодні студенти факультету журналістики зустрілися із Олександром Поліщуком, начальником управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Рівненської ОДА. Пан Олександр поділився досвідом роботи за фахом на різних посадах та підкреслив роль навчання в університеті для становлення своєї особистості.

Присутніх особливо цікавили моменти студентського життя випускника та його курйозні ситуації під час навчання. Також студенти запитували про кар’єрний ріст у різних компаніях та особливості зміни сфери діяльності. Окремо була піднята й тема співпраці управління з місцевими медіа та особливості інформаційної діяльності у мережі.

На завершення Олександр побажав студентам навчатися заради власного розвитку та користуватися усіма можливостями, які дає факультет журналістики.