МЕГУ – вибір сучасного абітурієнта! МЕГУ – твій найкращий вибір! МЕГУ – це більше ніж університет! МЕГУ – найкращі умови для навчання та розвитку! МЕГУ – розвиваємося для тебе! МЕГУ – це вибір лідерів! МЕГУ – твій шлях в майбутнє! МЕГУ – якість освіти, визнана країною і світом! МЕГУ: наші рейтинги – наші студенти! МЕГУ – освітній бренд, визнаний абітурієнтом!

Лекцію менеджера з освіти та тренера Linnaeus University як наступний етап проекту DESTIN відвідали представники МЕГУ

Представники робочої групи Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука і рамках проекту «Journalism Education for Democracy in UkraineDeveloping StandardsIntegrity and Professionalism (Журналістська освіта задля демократії в Україні: розробка стандартів, доброчесність та професірналізм» (DESTIN) відвідали лекцію менеджера з освіти та тренера Linnaeus University (м. Кальмар. Швеція) Nina Hjelmgren.

Просто, доступно та цікаво учасникам від вітчизняних університетів розповідали про європейські стандарти журналістської освіти та нюанси підготовки спеціалістів достатньо непростої галузі.

Робоча група у складі декана факультету журналістики МЕГУ, доктора наук із соціальних комунікацій, професора Ольга Мітчук, кандидата наук із соціальних комунікацій, доцента кафедри Теорії та методики журналістської творчості Андрій Смусь та декана факультету європейської освіти МЕГУ, кандидата історичних наук, доцента Ніна Миронець продовжує свою роботу у місті Кальмар (Швеція), де переймає досвід підготовки майбутніх журналістів за європейськими стандартами.