Лекторій для здобувачів «Стрес: сутність, форми прояву, адаптаційні можливості організму»

Психолог НВК №12 «Школа-ліцей» м. Рівного, стейкхолдер Кравчук Наталія Миколаївна провела для здобувачів ОР «Бакалавр» та «Магістр» спеціальності 053 «Психологія» лекторій на тему «Стрес: сутність, форми прояву, адаптаційні можливості організму».

Було розглянуто психологічний феномен стресу, його дію на організм людини, алгоритм дій в стресових станах. Під час дискусії присутні обговорили ситуацію напруження та стресу у світі у зв’язку із пандемією COVІD та переходом учнів, студентів закладів освіти на дистанційну форму навчання.

Важливим для майбутніх психологів було знайомство та оволодіння техніками та вправами, що зумовлюють зниження рівня тривожності, сприяють ресурсному наповненню.