Літературний захід проведено викладачем МЕГУ

18 листопада 2019 року було проведено літературний захід “Інтимно-листопадова кав’ярня” за участі доцента кафедри української мови та літератури Миронюк Валентини Михайлівни та студентів 2 та 3 курсів історико-філологічного факультету.

Валентина Миронюк та студенти 2 курсу читали інтимну лірику українських письменників. Перегорнувши сторінки поетичного світу митців слова, зазначили, що кохання – це почуття, яке духовно підносить, збагачує, зачаровує людину.

Студенти 3 курсу показали глибину та щирість почуттів ліричних героїв через інсценізації творів українських та зарубіжних письменників.