«LOOK OF NEW GENERATION» – ПОГЛЯД НОВОГО ПОКОЛІННЯ СТУДЕНТІВ ЕКОНОМІЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ

Ефективна взаємодія з бізнесом є важливою передумовою для успішної подальшої професійної кар’єри. Саме з цією метою студентська команда економічного факультету Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука (освітніх програм «Менеджмент організацій» та «Державні фінанси та фінансові бізнесу») стали учасниками Всеукраїнського конкурсу «LOOK OF NEW GENERATION / ПОГЛЯД НОВОГО ПОКОЛІННЯ», який дає можливість долучитися до діяльності Глобального договору ООН щодо практичного впровадження Цілей Сталого Розвитку в українських компаніях.

У Конкурсі взяли участь 78 студентських команд з 58 вищих навчальних закладів України. Проведення конкурсу відбувалось протягом жовтня – листопада 2019 р., заключне засідання – 17.12.2019 р. у Академії ДТЕК.

Команда економічного факультету «Creative Generation» у складі: Грицун Ольги, Пилипаки Анастасії, Шеверди Лілії, Пилип’яка Артема, Козлюк Ольги, Каська Михайла, підготувала наукове дослідження на актуальну тему: «Як зберегти трудовий потенціал молоді в Україні» (науковий керівник – доцент кафедри менеджменту Артюшок В.С.).

Об’єктом дослідження стали міграційні процеси в Україні.

Мета дослідження – визначити належні напрями збереження трудового молодого потенціалу в Україні.

Завданнями проекту було:

- створити можливості для реалізації трудового потенціалу молоді;

- забезпечити можливість отримати молоді досвід роботи під час навчання;

- удосконалити процес профорієнтації учнів старшої школи.

Журі Конкурсу відзначило, що досить складно було оцінювати конкурсні роботи та виступи команд, оскільки рівень підготовки команд-фіналістів був дуже високим, що називається «рівні серед рівних».