МЕГУ – вибір сучасного абітурієнта! МЕГУ – твій найкращий вибір! МЕГУ – це більше ніж університет! МЕГУ – найкращі умови для навчання та розвитку! МЕГУ – розвиваємося для тебе! МЕГУ – це вибір лідерів! МЕГУ – твій шлях в майбутнє! МЕГУ – якість освіти, визнана країною і світом! МЕГУ: наші рейтинги – наші студенти! МЕГУ – освітній бренд, визнаний абітурієнтом!

Магістри отримали дипломи

Успішне завершення навчання магістрів усіх спеціальностей урочисто завершилося врученням дипломів. У Рівненському академічному українському музично-драматичному театрі спеціалісти різного фаху з рук деканів отримали омріяні дипломи магістра.

Зняття конфедераток випускниками супроводжувалися словами вдячності професорсько-викладацькому складу університету та вдячністю за відкритість до діалогу й готовність допомогти в усьому. Особливої атмосфери додавали виступи творчих колективів Центру естетичного та громадянського виховання студентської молоді МЕГУ.

Вітаємо випускників та нагадуємо, що дружня родина Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем`янчука завжди рада новим зустрічам!!!