Майбутні економісти продовжують вітати із Днем працівника освіти

Студенти другого курсу економічного факультету привітали ректора університету, доктора педагогічних наук, професора Анатолія Дем'янчука та першого проректора університету, доктора юридичних наук, професора Віталія Дем'янчука із Днем працівника освіти.
Групи ЕММ-91, ЕММ-92 та ЕФД-91 спільно підготували та вручили подяки, в яких наголосили на найбільш вагомих речах, за які вдячні у своєму студентському бутті.
Анатолію Степановичу другокурсники дякують за можливість навчатися, комфортні умови, високопрофесійну організація навчального процесу і, звісно, навики любові та поваги до людей.
Віталію Анатолійовичу особливо вдячні за професіоналізм та відданість справі, за терпіння, доброту й опіку, за любов і щирість до кожного студента.
Раніше з об'єктивних причин студенти не мали можливості висловити свою вдячність та повагою. Саме тому скористалися нагодою незважаючи на офіційно минувше свято.