МЕГУ – вибір сучасного абітурієнта! МЕГУ – твій найкращий вибір! МЕГУ – це більше ніж університет! МЕГУ – найкращі умови для навчання та розвитку! МЕГУ – розвиваємося для тебе! МЕГУ – це вибір лідерів! МЕГУ – твій шлях в майбутнє! МЕГУ – якість освіти, визнана країною і світом! МЕГУ: наші рейтинги – наші студенти! МЕГУ – освітній бренд, визнаний абітурієнтом!

Майстер-клас з основ народної творчості : декоративного розпису на склі, великодньої писанки, витинанки провели студенти МЕГУ

16 квітня 2019 року в Інституті педагогічної освіти Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука було проведено майстер-клас з основ народної творчості : декоративного розпису на склі, великодньої писанки, витинанки.

Досвідчені майстрині – студентки 4 курсу групи ПДО-15 щиро ділилися секретами ремесла, якими оволоділи на заняттях з дисципліни “Декоративно-прикладне мистецтво з методикою навчання” зі студентами молодших курсів.

Взаємонавчання – дієвий метод опанування та продовження народний традицій, згуртування студентського колективу та формування мистецької компетентності майбутніх педагогів.

YouTube