Масштабну вишиту збірку поезій презентувала випускниця факультету журналістики

Випускниця факультету журналістики Олена Медвєдєва презентувала унікальну вишиту книгу поезій. Книга має назву «Я поцілую мальву у щоку» та містить 72 твори Ліни Костенко. Презентацію та відкриття виставки у Рівненському літературному музеї імені Уласа Самчука приурочили до ювілею пані Ліни.

Майстриня разом із помічниками виготовила обкладинку з тонкої шкіри зеленого кольору, а вага витвору мистецтва становила 5 кілограмів. Розміри вона має значущі – 60х42. Кожна сторінка оздоблена ручною вишивкою за авторськими дизайнерськими проектами.

Зараз Олена Медвєдєва працює над своїм новим шедевром – вишиває повний текст драми-феєрії Лесі Українки