МЕГУ підписав угоду про партнерство та співробітництво з TUNCA/BARCIN з Туреччини

В результаті ділових переговорів 24 липня 2020 р. було підписано Угоду про партнерство та співробітництво між представниками МЕГУ та TUNCA/BARCIN з Туреччини.

Предметом зустрічі було співробітництво сторін в галузі освіти, а також обговорення можливостей отримання міжнародної освіти іноземними студентами з Туреччини. Було обговорено всі деталі та умови навчання іноземних  студентів.

В результаті партнерських переговорів було досягнуто ряд домовленостей щодо співпраці та основних напрямків роботи. Сторони керуються взаємною зацікавленістю в спільному розвитку наукового та інноваційного потенціалу. Співпраця буде здійснюватися на основі рівноправності, взаємної вигоди, чесного ділового партнерства, а також підтримки взаємних ділових контактів.

Сторони домовилися:

-    брати участь у спільних наукових та інноваційних проєктах, спрямованих на вирішення актуальних проблем, які становлять спільний інтерес сторін у галузі освіти, публікацій, видання, обміні студентами;

-    надавати одна одній технічну та консультативну допомогу та взаємні послуги;

-    здійснювати обмін інформацією необхідної для спільної діяльності сторін;

-    сприяти підвищенню кваліфікації працівників та підготовці наукових кадрів, у тому числі, навчанню (стажуванню) студентів, аспірантів та стажуванню науково-педагогічних працівників;

-    здійснювати інші види спільної діяльності;

Цілями та умовами договору є досягнення та реалізація двохсторонніх можливостей співпраці на основі взаємної підтримки та партнерських відносин.